Co: Seminář „Jak využít efektivně interaktivní tabuli“

Kdy: 18. 10. 2018 od 9:30 do 14:00

Kde: SIC ČZU (Kamýcká 129, Praha, Suchdol), Zelený salonek (236a, 1. patro, směrem ke Kartovému centru – sledujte zelené stopy na podlaze)

Více zde: http://akvs.cz/akce/akce-2018/interaktivni-tabule/

Anotace semináře:

Máte při výuce k dispozici interaktivní tabuli? Nebo uvažujete o jejím pořízení? Pokud chcete využít tabuli naplno (a ne jen jako trochu jiné promítací plátno), seminář je určen právě pro Vás.

V průběhu semináře si účastníci vyzkouší, jaké nové pedagogické metody se dají využít při výuce s interaktivní tabulí. Budeme se zabývat kontraktováním, metodou výuky velkých myšlenek, Peer review, tvorbou myšlenkových map, Assesment learning, Hinge question. Také se zaměříme na to, jak využít interaktivní tabuli k reflektivním metodám pomocí Plickers, Zipgrade, Quiezzle, Khanovu akademii atd. Konkrétní zaměření bude zvoleno podle složení a zájmu účastníků.

Profil lektora:

Jan Šimek je učitel na SŠ, mentor učitelů a transakční analytik pro oblast vzdělávání. Ve své praxi propaguje využívání moderních výukových metod ve výuce a opírá se při tom o svá studia Transakční analýzy. Kromě denní výuky a práce s učiteli má za sebou několik projektů, ve kterých působil jako mentor učitelů na různých školách napříč Českou republikou.